З 06 по 07 квітня 2017 року в місті Києві пройшла науково-практична конференція під назвою «Актуальні питання та практичні аспекти дитячої пульмонології: стандарти медичної допомоги».

06 07 04 2017 1 resp alerg pat detiЗа два дні проведення науково-практичної конференції зареєстровано близько 300 фахівців.

Уманець Тетяна Рудольфівна-д.м.н., професор, провідний науковий співробітник відділення проблем алергії та імунореабілітації дітей НДІ ПАГ НАМН України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Дитяча алергологія», прочитала свою доповідь під назвою «Місце бактеріальних лізатів в профілактиці і лікуванні гострих бактеріальних інфекцій у дітей з БА».

У своїй доповіді Тетяна Рудольфівна показала, що бронхіальна астма БА є серйозною медико-соціальною проблемою. Від 1% до 18% людей у світі страждають БА (близько 300 млн).

Захворюваність БА зростає в усьому світі, особливо у дітей (5-10%) діти з БА.

Діти з алергічними захворюваннями (в т.ч. з БА) набагато частіше і триваліше хворіють на ГРВІ.

Для профілактики органів дихання від бактеріальних ускладнень при вірусних, рецидивуючих інфекціях дихальних шляхів у пацієнтів з ХОЗЛ рекомендується прийом імуномодулюючого препарату, що містить багатопрофільний механічний бактеріальний лизат - Респіброн.

Респіброн має ступінь захисту на трьох рівнях:06 07 04 2017 2 resp alerg pat deti
1-й рівень - Перешкода проникнення вірусу в клітину.
2-й рівень - Перешкода поширення вірусу по організму.
3-й рівень - Профілактика бактеріальної суперінфекції.

З метою профілактики Респіброн дозволений з 2-х річного віку.

Респіброн - підвищує захисні функції організму, більш ніж в два рази знижує тривалість захворювання.

Більш детально на сайті http://respibron.ua/ru/

Інна Володимирівна Гогунська-учений в області отоларингології, алергології, доктор медичних наук, заслужений лікар України, заступник керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України».

У своїй доповіді «Ефективність застосування препарату Мілі Носік в лікуванні алергічних ринітів» відзначила, що в даний час проблема лікування алергічного риніту може вважатися однією з найактуальніших завдань сучасної медицини.

За ступенем поширеності, медико-соціальної значущості, впливу на здоров'я і якість життя пацієнтів алергічний риніт займає перше місце серед інших алергічних захворювань.

Милі Носик рекомендований як препарат, що усуває:

• Закладення носа, простудні захворювання, що супроводжуються ринореєю, сльозотечею, постійним чханням;

• ринофарингит інфекційної і алергічної етіології, поліноз (сінна лихоманка);

• інші гострі і хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів: риніт, синусит, фарингіт.

Більш детально на сайті http://milistan.com.ua/ru